zęby akrylowe

anatomiczne kształty, trwałe kolory i efekt fluorescencyjny

Ściernice do ceramiki i cyrkonu


Ściernica 20/0,2BF+

ściernica do ceramiki i cyrkonuBardzo elastyczny o wysokiej wydajności, wytrzymałości diamentowy separator do cięcia, obróbki porcelany i cyrkonu. Wzmocniony podwójna bardzo cienką siatką z włókna szklanego. Ma zastosowanie do precyzyjnego cięcia wszędzie tam gdzie istnieje ryzyko uszkodzenia licówki porcelanowej z powodu wibracji narzędzia.

Prędkość max.: 50 000 obr./min.

Opakowanie: 10 lub 20 szt.

 

 

Ściernice do metali szlachetnych i stopów


Ściernica 26/0,3BF

ściernica do metali szlacjetnych i stopówBardzo elastyczna obustronnie wzmocniona siatką z włókna szklanego o wysokiej wydajności, wytrzymałości ściernica do cięcia stali i stopów szlachetnych. Nie powoduje nagrzewania obrabianego materiału oraz nadmiernego obciążenia elektronarzędzi. Dzięki swojej grubości (0,3 mm) pracuje z niską emisją pyłów.

Prędkość max.: 50 000 obr./min.

Opakowanie: 20 szt.

 

Ściernica 40/0,4BF

ściernica do metali szlacjetnych i stopówElastyczna obustronnie wzmocniona siatką z włókna szklanego o wysokiej wydajności, wytrzymałości ściernica do cięcia stali i stopów szlachetnych. Nie powoduje nagrzewania obrabianego materiału oraz nadmiernego obciążenia elektronarzędzi. Dzięki swojej grubości (0,4 mm) pracuje z niską emisją pyłów.

Prędkość max.: 38 000 obr./min.

Opakowanie: 20 szt.

 

Ściernica 40/0,5BF

ściernica do metali szlacjetnych i stopówObustronnie wzmocniona siatką z włókna szklanego o wysokiej wydajności, wytrzymałości ściernica do cięcia stali i stopów szlachetnych. Nie powoduje nagrzewania obrabianego materiału oraz nadmiernego obciążenia elektronarzędzi. Dzięki swojej grubości (0,5 mm) pracuje z niską emisją pyłów.

Prędkość max.: 38 000 obr./min.

Opakowanie: 20 szt.

 

Ściernica 40/0,7BF

ściernica do metali szlacjetnych i stopówObustronnie wzmocniona siatką z włókna szklanego o wysokiej wydajności, wytrzymałości ściernica do cięcia stali i stopów szlachetnych. Nie powoduje nagrzewania obrabianego materiału oraz nadmiernego obciążenia elektronarzędzi. Dzięki swojej grubości (0,7 mm) pracuje z niską emisją pyłów.

Prędkość max.: 38 000 obr./min.

Opakowanie: 20 szt.

 

Ściernica 40/1BFH

ściernica do metali szlacjetnych i stopówObustronnie wzmocniona siatką z włókna szklanego o bardzo wysokiej wydajności, wytrzymałości ściernica do cięcia oraz obróbki stali i stopów szlachetnych. Ściernica 40/1BFH (hard) jest przeznaczona do szlifowania i cięcia na wysokich obrotach.

Prędkość max.: 38 000 obr./min.

Opakowanie: 20 szt.

 

 

Ściernice do tworzyw sztucznych i tytanu


Ściernica 26/0,4 BFTI

ściernica do tworzyw sztucznych i tytanuObustronnie wzmocniona siatką z włókna szklanego o bardzo wysokiej wydajności i wytrzymałości. Do cięcia i obróbki tytanu oraz tworzyw sztucznych. Dzięki grubości 0,4 mm pracuje z bardzo niską emisją pyłów.

Prędkość max.: 50 000 obr./min.

Opakowanie: 20 szt.