zęby akrylowe

anatomiczne kształty, trwałe kolory i efekt fluorescencyjny

CE0120 ISO 9001; ISO 13485

O firmie Dentex

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Dentex Sp. z o.o. powstało w 1988 roku w Zduńskiej Woli. Głównym celem działalności firmy jest produkcja wysokiej jakości elementów protez akrylowych – przede wszystkim zębów. Sprzedajemy też inne artykuły protetyczne, których głównym wyznacznikiem również jest jakość.
Mając na uwadze rosnące wymagania klientów i użytkowników, firma wprowadziła i utrzymuje system zarządzania jakością.

Od 1992 roku zęby Dentex – poza Polską – znalazły nabywców w takich krajach jak Dania, Włochy, Portugalia, USA, Czechy, Ukraina, Rosja, Litwa, Białoruś, Armenia i skutecznie konkurują z najlepszymi wyrobami uznanych firm światowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, stale usprawniamy procedury dostaw, gwarantując obecnie bardzo szybką realizację zamówień (w ciągu 1 dnia na terenie Polski i 3 dni za granicą).

Od wielu lat systematycznie firma Dentex uczestniczy w targach stomatologicznych w kraju i za granicą. Poprzez bezpośredni kontakt z klientami poznaje ich wymagania i potrzeby. To dlatego nasze zęby akrylowe i pozostałe produkty są tak dopracowane. Opinie zebrane od klientów są bodźcem do udoskonalania i poszerzania asortymentu wyrobów, aby sprostać wymaganiom rynku produktów stomatologicznych.