Dentex

zęby akrylowe

anatomiczne kształty, trwałe kolory i efekt fluorescencyjny

CE0120 ISO 9001; ISO 13485

Czy sztuczne zęby wyglądają jak prawdziwe?Braki w uzębieniu trzeba na bieżąco uzupełniać. Służą do tego m.in. protezy akrylowe, które są zdecydowanie najtańszą z dostępnych na rynku opcji. Sztuczne zęby, które tworzone są dla branży protetycznej, muszą spełniać wysokie standardy jakości oraz gwarantować bezpieczne użytkowanie protezy. Dowiedz się więcej na temat produkcji i zastosowania zębów akrylowych.

Czytaj dalejZ jakich stopów są wykonywane mosty i korony?Most i korona to te elementy zębowe, które pozwalają pacjentom zachować piękne uzębienie. Aby były trwałe i bezpieczne, powinny zostać wykonane z odpowiednich materiałów. Jakie kroki należy przejść, aby wykonać koronę i most? Które stopy należy wziąć pod uwagę podczas produkcji tych rozwiązań protetycznych? Kiedy warto rozważyć stworzenie korony lub mostu na zębie?Czytaj dalejMiękkie i twarde. Rodzaje wosków modelowychWoski stosowane w stomatologii przeznaczone są jako materiał wyciskowy w obszarze jamy ustnej. Wskazane rozwiązanie ma zastosowanie w przypadku zdecydowanej większości uzupełnień protetycznych. Wyróżnia się kilka rodzajów wosków laboratoryjnych, a mianowicie modelowe, pomocnicze, a także wyciskowe. Dowiedz się, czym się charakteryzują i jakie są rodzaje wosków modelowych.Czytaj dalejZastosowanie zębów akrylowych w protezach stomatologicznychZdrowy i piękny uśmiech to marzenie niejednej osoby. Na rynku można znaleźć różnego rodzaju alternatywy dla utraconych w części lub całości zębów. Jedną z nich są protezy akrylowe. Gdzie znajdują zastosowanie i jakie są korzyści z ich użycia?

Czytaj dalej3 zalety zębów akrylowychCzęściowe lub całościowe ubytki zębowe można uzupełnić protezami wykonanymi z różnych materiałów. Jednym z nich jest akryl, który stanowi jedną z najpopularniejszych alternatyw dla naturalnych zębów i cieszy się popularnością przez m.in. wysoką odporność na różnego rodzaju uszkodzenia. Jakie są kolejne zalety zębów akrylowych?

Czytaj dalejSzczotki tekstylne stosowane w protetyceObecność ruchomych protez zębowych wymaga odpowiedniej higieny. Dzięki temu zapewniamy komponentom dłuższy żywot. Chronimy przed stanami zapalnymi błon śluzowych, dbamy także o swój komfort i samopoczucie. Istnieje bardzo dużo preparatów i narzędzi, które pozwalają skutecznie dbać o jamę ustną. Jednym z nich są szczotki tekstylne.

Czytaj dalej